1 200 000 €
4096 €/m²
Property 63185 photo 1
Property 63185 photo 2
Property 63185 photo 3
Property 63185 photo 4
Property 63185 photo 5
Property 63185 photo 6
Property 63185 photo 7
Property 63185 photo 8
Property 63185 photo 9
Property 63185 photo 10
Property 63185 photo 11
Property 63185 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 380 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 293 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, basen, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod obiektowy 12999
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 14434
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 15
Sprzedaż
1 700 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • Kod obiektowy 16884
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 18361
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod obiektowy 18833
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod obiektowy 23301
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod obiektowy 24980
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod obiektowy 29503
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Kod obiektowy 30238
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera