605 000 €
1189 €/m²
Property 63297 photo 1
Property 63297 photo 2
Property 63297 photo 3
Property 63297 photo 4
Property 63297 photo 5
Property 63297 photo 6
Property 63297 photo 7
Property 63297 photo 8
Property 63297 photo 9
Property 63297 photo 10
Property 63297 photo 11
Property 63297 photo 12
Property 63297 photo 13
Property 63297 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 15
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 11
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 509 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 5 pięter. Piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, salon, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z jedna sypialnia. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, basen, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod obiektowy 44763
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
800 000 € 871 €/m²
  • Kod obiektowy 35801
  • Metry kw. 918 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
750 000 € 1271 €/m²
  • Kod obiektowy 38100
  • Metry kw. 590 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 54626
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
570 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 60941
  • Metry kw. 360 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 47810
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
680 000 € 1307 €/m²
  • Kod obiektowy 23146
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod obiektowy 54669
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 15800 m
Sprzedaż
550 000 € 1603 €/m²
  • Kod obiektowy 52819
  • Metry kw. 343 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera