250 000 €
6250 €/m²
Property 63507 photo 1
Property 63507 photo 2
Property 63507 photo 3
Property 63507 photo 4
Property 63507 photo 5

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 4814 €/m²
  • Kod obiektowy 63053
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 63508
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod obiektowy 63823
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Kod obiektowy 63981
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod obiektowy 64504
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod obiektowy 64932
  • Metry kw. 32 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 64961
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod obiektowy 65210
  • Metry kw. 26 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera