275 000 €
6250 €/m²
Property 66014 photo 1
Property 66014 photo 2
Property 66014 photo 3
Property 66014 photo 4
Property 66014 photo 5
Property 66014 photo 6
Property 66014 photo 7
Property 66014 photo 8
Property 66014 photo 9
Property 66014 photo 10
Property 66014 photo 11
Property 66014 photo 12
Property 66014 photo 13
Property 66014 photo 14
Property 66014 photo 15
Property 66014 photo 16
Property 66014 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: 3
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod obiektowy 58958
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
411 000 € 4670 €/m²
  • Kod obiektowy 58959
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod obiektowy 58960
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod obiektowy 58962
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod obiektowy 58963
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod obiektowy 59048
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3132 €/m²
  • Kod obiektowy 59177
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2041 €/m²
  • Kod obiektowy 59204
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 59419
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 59439
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera