1 800 000 €
8451 €/m²
Property 63879 photo 1
Property 63879 photo 2
Property 63879 photo 3
Property 63879 photo 4
Property 63879 photo 5
Property 63879 photo 6
Property 63879 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 760 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 213 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Semi-first floor się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera kominek, basen, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod obiektowy 63861
  • Metry kw. 243 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 3649
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod obiektowy 8831
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 785 000 € 4151 €/m²
  • Kod obiektowy 14239
  • Metry kw. 430 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Kod obiektowy 64182
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod obiektowy 58380
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 64232
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod obiektowy 64820
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 37298
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod obiektowy 8247
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera