2 550 000 €
10494 €/m²
Property 63861 photo 1
Property 63861 photo 2
Property 63861 photo 3
Property 63861 photo 4
Property 63861 photo 5
Property 63861 photo 6
Property 63861 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 760 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 243 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Drugie piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, salon, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera basen, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Kod obiektowy 64219
  • Metry kw. 325 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod obiektowy 58419
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod obiektowy 65867
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod obiektowy 64109
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod obiektowy 58380
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod obiektowy 56532
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Kod obiektowy 57072
  • Metry kw. 317 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod obiektowy 8831
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 400 000 € 13186 €/m²
  • Kod obiektowy 65677
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Kod obiektowy 64588
  • Metry kw. 246 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera