410 000 €
5062 €/m²
Property 63896 photo 1
Property 63896 photo 2
Property 63896 photo 3
Property 63896 photo 4
Property 63896 photo 5
Property 63896 photo 6
Property 63896 photo 7
Property 63896 photo 8
Property 63896 photo 9
Property 63896 photo 10
Property 63896 photo 11
Property 63896 photo 12
Property 63896 photo 13
Property 63896 photo 14
Property 63896 photo 15
Property 63896 photo 16
Property 63896 photo 17
Property 63896 photo 18
Property 63896 photo 19
Property 63896 photo 20
Property 63896 photo 21
Property 63896 photo 22
Property 63896 photo 23
Property 63896 photo 24
Property 63896 photo 25
Property 63896 photo 26
Property 63896 photo 27
Property 63896 photo 28
Property 63896 photo 29
Property 63896 photo 30
Property 63896 photo 31
Property 63896 photo 32
Property 63896 photo 33
Property 63896 photo 34
Property 63896 photo 35
Property 63896 photo 36
Property 63896 photo 37
Property 63896 photo 38
Property 63896 photo 39
Property 63896 photo 40
Property 63896 photo 41
Property 63896 photo 42
Property 63896 photo 43
Property 63896 photo 44

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2023
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Winda
  • Telewizja satelitarna
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81 metrów kwadratów w Salonikach. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod obiektowy 36590
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
405 000 € 2700 €/m²
  • Kod obiektowy 41514
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod obiektowy 41515
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 43058
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod obiektowy 57577
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod obiektowy 58206
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod obiektowy 59982
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod obiektowy 61245
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod obiektowy 62663
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod obiektowy 64651
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera