80 000 €
16 €/m²
Property 63900 photo 1
Property 63900 photo 2
Property 63900 photo 3
Property 63900 photo 4
Property 63900 photo 5
Property 63900 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 180 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
107 000 € 267 €/m²
  • Kod obiektowy 6974
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 10318
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
89 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 57727
  • Metry kw. 2031 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
95 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 62020
  • Metry kw. 4014 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
86 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 62729
  • Metry kw. 2785 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63071
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera