Sprzedaż - Działka 10000 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
80 000 € 60 000 €
6 €/m²
Property 6391 photo 1
Property 6391 photo 2
Property 6391 photo 3
  • Kod obiektowy 6391
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 10000 m²
  • Region Riwiera Olimpijska
  • Location Prefektura Pieria (Macedonia)

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 196 €/m²
  • Kod obiektowy 58544
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
65 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 60663
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
70 000 € 50 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 6275
  • Metry kw. 5180 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
67 000 € 65 000 € 363 €/m²
  • Kod obiektowy 9712
  • Metry kw. 179 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
66 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 11203
  • Metry kw. 6600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
66 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 51924
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
75 000 €
  • Kod obiektowy 3890
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
75 000 €
  • Kod obiektowy 4406
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
75 000 € 70 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 11111
  • Metry kw. 215 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
70 000 € 50 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 11940
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera