188 000 €
4476 €/m²
Property 63924 photo 1
Property 63924 photo 2
Property 63924 photo 3
Property 63924 photo 4
Property 63924 photo 5
Property 63924 photo 6
Property 63924 photo 7
Property 63924 photo 8
Property 63924 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod obiektowy 65296
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod obiektowy 65510
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod obiektowy 65565
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod obiektowy 65574
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65690
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 4416 €/m²
  • Kod obiektowy 65758
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera