295 000 €
1621 €/m²
Property 63947 photo 1
Property 63947 photo 2
Property 63947 photo 3
Property 63947 photo 4
Property 63947 photo 5
Property 63947 photo 6
Property 63947 photo 7
Property 63947 photo 8
Property 63947 photo 9
Property 63947 photo 10
Property 63947 photo 11
Property 63947 photo 12
Property 63947 photo 13
Property 63947 photo 14
Property 63947 photo 15
Property 63947 photo 16
Property 63947 photo 17
Property 63947 photo 18
Property 63947 photo 19
Property 63947 photo 20
Property 63947 photo 21
Property 63947 photo 22
Property 63947 photo 23
Property 63947 photo 24
Property 63947 photo 25
Property 63947 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 23000 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Sprzedaż
300 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 2954
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 2318 €/m²
  • Kod obiektowy 4818
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod obiektowy 8819
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1111 €/m²
  • Kod obiektowy 11657
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
325 000 € 1511 €/m²
  • Kod obiektowy 22352
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 1951 €/m²
  • Kod obiektowy 26081
  • Metry kw. 205 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 26673
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
290 000 € 2900 €/m²
  • Kod obiektowy 40670
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 63689
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
295 000 € 1620 €/m²
  • Kod obiektowy 63947
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera