250 000 €
18 €/m²
Property 63974 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Opis

Na sprzedaż Działka13750 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 18886
  • Metry kw. 311 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
215 000 € 480 €/m²
  • Kod obiektowy 19710
  • Metry kw. 447 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
270 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 19902
  • Metry kw. 7497 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
340 000 € 261 €/m²
  • Kod obiektowy 21581
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
350 000 € 311 €/m²
  • Kod obiektowy 21582
  • Metry kw. 1123 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
240 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 22520
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
280 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 24781
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
360 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 29180
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
220 000 € 505 €/m²
  • Kod obiektowy 30956
  • Metry kw. 435 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
215 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 32012
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera