2 150 000 €
3456 €/m²
Property 63977 photo 1
Property 63977 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka622 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12904
  • Metry kw. 444 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
3 000 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 33632
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 34904
  • Metry kw. 148000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 63600
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod obiektowy 63977
  • Metry kw. 622 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 63987
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 950 m

Subskrypcja newslettera