315 000 €
5727 €/m²
Property 64830 photo 1
Property 64830 photo 2
Property 64830 photo 3
Property 64830 photo 4
Property 64830 photo 5
Property 64830 photo 6
Property 64830 photo 7
Property 64830 photo 8
Property 64830 photo 9
Property 64830 photo 10
Property 64830 photo 11
Property 64830 photo 12
Property 64830 photo 13
Property 64830 photo 14
Property 64830 photo 15
Property 64830 photo 16
Property 64830 photo 17

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 630 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Kod obiektowy 65107
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod obiektowy 65118
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 65119
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod obiektowy 65145
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod obiektowy 65210
  • Metry kw. 26 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod obiektowy 65216
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod obiektowy 65222
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod obiektowy 65223
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera