510 000 € 450 000 €
2885 €/m²
Property 63998 photo 1
Property 63998 photo 2
Property 63998 photo 3
Property 63998 photo 4
Property 63998 photo 5
Property 63998 photo 6

Details

  • Rok budowy: 1992
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 40 m
  • Odległość od lotniska: 106 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 156 metrów kwadratów na Evii. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod obiektowy 5146
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
525 000 € 1346 €/m²
  • Kod obiektowy 5160
  • Metry kw. 390 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 1413 €/m²
  • Kod obiektowy 5614
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
600 000 € 1395 €/m²
  • Kod obiektowy 10024
  • Metry kw. 430 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
450 000 € 1406 €/m²
  • Kod obiektowy 26493
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 3243 €/m²
  • Kod obiektowy 48343
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
425 000 € 1931 €/m²
  • Kod obiektowy 58352
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod obiektowy 62186
  • Metry kw. 271 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera