140 000 €
1647 €/m²
Property 64000 photo 1
Property 64000 photo 2
Property 64000 photo 3
Property 64000 photo 4
Property 64000 photo 5
Property 64000 photo 6
Property 64000 photo 7
Property 64000 photo 8
Property 64000 photo 9
Property 64000 photo 10
Property 64000 photo 11
Property 64000 photo 12
Property 64000 photo 13
Property 64000 photo 14
Property 64000 photo 15
Property 64000 photo 16
Property 64000 photo 17
Property 64000 photo 18
Property 64000 photo 19
Property 64000 photo 20

Details

  • Rok budowy: 1960
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 149 km

Usługi

  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 85 metrów kwadratów na Peloponezie. Dom 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera klimatyzacja, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 666 €/m²
  • Kod obiektowy 47120
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod obiektowy 61675
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod obiektowy 61676
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod obiektowy 61677
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
190 000 € 2878 €/m²
  • Kod obiektowy 61936
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1553 €/m²
  • Kod obiektowy 63836
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
140 000 € 1647 €/m²
  • Kod obiektowy 64000
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 1772 €/m²
  • Kod obiektowy 65443
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 65563
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
190 000 € 1266 €/m²
  • Kod obiektowy 65610
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera