900 000 €
10843 €/m²
Property 64234 photo 1
Property 64234 photo 2
Property 64234 photo 3
Property 64234 photo 4
Property 64234 photo 5
Property 64234 photo 6
Property 64234 photo 7
Property 64234 photo 8
Property 64234 photo 9
Property 64234 photo 10
Property 64234 photo 11
Property 64234 photo 12

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 62432
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod obiektowy 64113
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod obiektowy 64114
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod obiektowy 64234
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod obiektowy 64235
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod obiektowy 64248
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod obiektowy 64413
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod obiektowy 64496
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod obiektowy 64685
  • Metry kw. 199 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod obiektowy 64741
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera