1 250 000 €
10593 €/m²
Property 64235 photo 1
Property 64235 photo 2
Property 64235 photo 3
Property 64235 photo 4
Property 64235 photo 5
Property 64235 photo 6
Property 64235 photo 7
Property 64235 photo 8
Property 64235 photo 9
Property 64235 photo 10
Property 64235 photo 11
Property 64235 photo 12
Property 64235 photo 13
Property 64235 photo 14
Property 64235 photo 15
Property 64235 photo 16

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 118 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Kod obiektowy 8164
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod obiektowy 38656
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod obiektowy 38662
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 51896
  • Metry kw. 2630 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod obiektowy 56256
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod obiektowy 57087
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod obiektowy 58417
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 62306
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Kod obiektowy 65335
  • Metry kw. 154 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod obiektowy 65336
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera