55 000 €
688 €/m²
Property 64253 photo 1
Property 64253 photo 2
Property 64253 photo 3
Property 64253 photo 4
Property 64253 photo 5
Property 64253 photo 6
Property 64253 photo 7
Property 64253 photo 8
Property 64253 photo 9

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Usługi

  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 80 metrów kwadratów na Krecie. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 40 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 49155
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
50 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 49874
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
47 000 € 758 €/m²
  • Kod obiektowy 50470
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 625 €/m²
  • Kod obiektowy 50480
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
58 000 € 35 000 € 411 €/m²
  • Kod obiektowy 54612
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
50 000 € 549 €/m²
  • Kod obiektowy 56507
  • Metry kw. 91 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
65 000 € 55 000 € 264 €/m²
  • Kod obiektowy 56814
  • Metry kw. 208 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
64 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 56971
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
69 000 € 59 000 € 491 €/m²
  • Kod obiektowy 61951
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
55 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 64253
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera