200 000 €
3175 €/m²
Property 64262 photo 1
Property 64262 photo 2
Property 64262 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
245 000 € 3602 €/m²
  • Kod obiektowy 65002
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3676 €/m²
  • Kod obiektowy 65003
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod obiektowy 65005
  • Metry kw. 69 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 4202 €/m²
  • Kod obiektowy 65070
  • Metry kw. 69 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod obiektowy 65078
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 65127
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod obiektowy 65151
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65208
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 65212
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera