185 000 €
3136 €/m²
Property 64263 photo 1
Property 64263 photo 2
Property 64263 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod obiektowy 63831
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod obiektowy 64267
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod obiektowy 64272
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod obiektowy 64274
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod obiektowy 64276
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod obiektowy 64468
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64848
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod obiektowy 65574
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera