165 000 €
3173 €/m²
Property 64272 photo 1
Property 64272 photo 2
Property 64272 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 65212
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod obiektowy 65259
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod obiektowy 65275
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod obiektowy 65289
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod obiektowy 65290
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod obiektowy 65291
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod obiektowy 65294
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod obiektowy 65295
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod obiektowy 65296
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera