228 000 €
2171 €/m²
Property 65827 photo 1
Property 65827 photo 2
Property 65827 photo 3
Property 65827 photo 4
Property 65827 photo 5
Property 65827 photo 6
Property 65827 photo 7
Property 65827 photo 8
Property 65827 photo 9
Property 65827 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod obiektowy 64594
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod obiektowy 64595
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 64670
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 64671
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod obiektowy 64754
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod obiektowy 64756
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod obiektowy 64868
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 64883
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera