166 000 €
2814 €/m²
Property 64274 photo 1
Property 64274 photo 2
Property 64274 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 63919
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 63920
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod obiektowy 63921
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod obiektowy 63922
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod obiektowy 63924
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 64237
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod obiektowy 64263
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod obiektowy 64264
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod obiektowy 64267
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera