166 000 €
3074 €/m²
Property 64276 photo 1
Property 64276 photo 2
Property 64276 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
135 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 59129
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1776 €/m²
  • Kod obiektowy 59674
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod obiektowy 64629
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 64640
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod obiektowy 65275
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod obiektowy 65823
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 3068 €/m²
  • Kod obiektowy 65824
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera