620 000 €
5124 €/m²
Property 64294 photo 1
Property 64294 photo 2
Property 64294 photo 3
Property 64294 photo 4
Property 64294 photo 5
Property 64294 photo 6
Property 64294 photo 7
Property 64294 photo 8
Property 64294 photo 9
Property 64294 photo 10
Property 64294 photo 11
Property 64294 photo 12
Property 64294 photo 13
Property 64294 photo 14
Property 64294 photo 15
Property 64294 photo 16
Property 64294 photo 17
Property 64294 photo 18
Property 64294 photo 19
Property 64294 photo 20
Property 64294 photo 21
Property 64294 photo 22
Property 64294 photo 23
Property 64294 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 121 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 61593
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod obiektowy 63730
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 3220 m
Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63853
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera