500 000 €
4237 €/m²
Property 64296 photo 1
Property 64296 photo 2
Property 64296 photo 3
Property 64296 photo 4
Property 64296 photo 5
Property 64296 photo 6
Property 64296 photo 7
Property 64296 photo 8
Property 64296 photo 9
Property 64296 photo 10
Property 64296 photo 11
Property 64296 photo 12
Property 64296 photo 13
Property 64296 photo 14
Property 64296 photo 15
Property 64296 photo 16
Property 64296 photo 17
Property 64296 photo 18
Property 64296 photo 19
Property 64296 photo 20

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 2008
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 118 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 4 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 64221
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod obiektowy 64242
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod obiektowy 64296
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod obiektowy 64675
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 64689
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 64856
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod obiektowy 64887
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod obiektowy 64893
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod obiektowy 65052
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 65119
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera