1 105 000 €
12557 €/m²
Property 64413 photo 1
Property 64413 photo 2
Property 64413 photo 3
Property 64413 photo 4
Property 64413 photo 5
Property 64413 photo 6
Property 64413 photo 7
Property 64413 photo 8

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera basen komunalny, klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod obiektowy 62009
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 51896
  • Metry kw. 2630 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod obiektowy 64741
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
960 000 € 7007 €/m²
  • Kod obiektowy 50743
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 8173 €/m²
  • Kod obiektowy 58413
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera