Sprzedaż - Apartament 170 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Voula
1 600 000 €
9412 €/m²
Property 49916 photo 1
Property 49916 photo 2
Property 49916 photo 3
Property 49916 photo 4
Property 49916 photo 5
Property 49916 photo 6
Property 49916 photo 7
Property 49916 photo 8
Property 49916 photo 9
Property 49916 photo 10
Property 49916 photo 11
Property 49916 photo 12
Property 49916 photo 13
Property 49916 photo 14
Property 49916 photo 15
Property 49916 photo 16
Property 49916 photo 17
Property 49916 photo 18
Property 49916 photo 19
Property 49916 photo 20
Property 49916 photo 21

Details

  • Rok budowy: 1993
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 170 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja