449 000 €
4317 €/m²
Property 64708 photo 1
Property 64708 photo 2
Property 64708 photo 3
Property 64708 photo 4
Property 64708 photo 5
Property 64708 photo 6
Property 64708 photo 7
Property 64708 photo 8
Property 64708 photo 9
Property 64708 photo 10
Property 64708 photo 11
Property 64708 photo 12
Property 64708 photo 13
Property 64708 photo 14
Property 64708 photo 15
Property 64708 photo 16
Property 64708 photo 17
Property 64708 photo 18
Property 64708 photo 19
Property 64708 photo 20
Property 64708 photo 21
Property 64708 photo 22
Property 64708 photo 23
Property 64708 photo 24
Property 64708 photo 25
Property 64708 photo 26
Property 64708 photo 27
Property 64708 photo 28
Property 64708 photo 29
Property 64708 photo 30

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2017
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Sprzedaż
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 30518
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Inwestycja Sprzedaż
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod obiektowy 42645
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod obiektowy 47124
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 56208
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Wyłączny Sprzedaż
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod obiektowy 57728
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
585 000 € 3588 €/m²
  • Kod obiektowy 61602
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod obiektowy 64164
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 6
Rekomendowane Sprzedaż
449 000 € 4317 €/m²
  • Kod obiektowy 64708
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 4128 €/m²
  • Kod obiektowy 65839
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera