600 000 €
1579 €/m²
Property 64730 photo 1
Property 64730 photo 2
Property 64730 photo 3
Property 64730 photo 4
Property 64730 photo 5
Property 64730 photo 6
Property 64730 photo 7
Property 64730 photo 8
Property 64730 photo 9
Property 64730 photo 10
Property 64730 photo 11
Property 64730 photo 12
Property 64730 photo 13
Property 64730 photo 14
Property 64730 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 10
  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 75 km

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 380 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, 2 salonów, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Drugie piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Loft się z jedna sypialnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 470 000 € 2136 €/m²
  • Kod obiektowy 26997
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 3137 €/m²
  • Kod obiektowy 29453
  • Metry kw. 255 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
735 000 € 520 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 29748
  • Metry kw. 436 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
700 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 44131
  • Metry kw. 1000 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 64730
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
630 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 65803
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera