150 000 €
15 €/m²
Property 64740 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka10000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
175 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 24943
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
200 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 30807
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
160 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 7283
  • Metry kw. 3659 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
160 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 42404
  • Metry kw. 5400 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
180 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 7583
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
130 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 4726
  • Metry kw. 623 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
130 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 36566
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
200 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 57791
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 11429
  • Metry kw. 6533 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera