Sprzedaż - Działka 3659 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Neos Marmaras
160 000 €
43 €/m²
Property 7283 photo 1
Property 7283 photo 2
Property 7283 photo 3
Property 7283 photo 4
Property 7283 photo 5
Property 7283 photo 6
Property 7283 photo 7
Property 7283 photo 8
Property 7283 photo 9
Property 7283 photo 10
Property 7283 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 83 km

Opis

Na sprzedaż Działka3659 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 210 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 64123
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
131 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 2665
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
219 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 59630
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
195 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 3150
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 49026
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
225 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 38887
  • Metry kw. 1379 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera