Sprzedaż - Działka 1050 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Korinos Kato Agios Ioannis
36 000 €
34 €/m²
Property 64748 photo 1
Property 64748 photo 2
Property 64748 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1050 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 840 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 61066
  • Metry kw. 568 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
49 900 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 61655
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
45 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 61700
  • Metry kw. 10687 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 62146
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
50 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 62226
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
35 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 62672
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
45 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63336
  • Metry kw. 423 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63404
  • Metry kw. 575 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63405
  • Metry kw. 575 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
48 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63521
  • Metry kw. 451 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera