79 000 €
1129 €/m²
Property 64765 photo 1
Property 64765 photo 2
Property 64765 photo 3
Property 64765 photo 4
Property 64765 photo 5
Property 64765 photo 6
Property 64765 photo 7
Property 64765 photo 8
Property 64765 photo 9
Property 64765 photo 10
Property 64765 photo 11
Property 64765 photo 12
Property 64765 photo 13
Property 64765 photo 14
Property 64765 photo 15
Property 64765 photo 16
Property 64765 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1977
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Usługi

  • Wifi
  • Magazyn
  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie składa się z 2 pięter. Piwnica się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
68 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 64155
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 64282
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod obiektowy 64439
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
76 000 € 2171 €/m²
  • Kod obiektowy 64440
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod obiektowy 64441
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod obiektowy 64442
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod obiektowy 64511
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod obiektowy 64565
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera