90 000 €
2045 €/m²
Property 64769 photo 1
Property 64769 photo 2
Property 64769 photo 3
Property 64769 photo 4
Property 64769 photo 5
Property 64769 photo 6
Property 64769 photo 7
Property 64769 photo 8
Property 64769 photo 9
Property 64769 photo 10
Property 64769 photo 11

Details

  • Rok budowy: 1979
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Access
  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod obiektowy 49390
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 894 €/m²
  • Kod obiektowy 50914
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
90 000 € 2727 €/m²
  • Kod obiektowy 52963
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod obiektowy 54730
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 56576
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
120 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 56682
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
115 000 € 1982 €/m²
  • Kod obiektowy 57466
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod obiektowy 58045
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera