86 000 €
2606 €/m²
Property 64767 photo 1
Property 64767 photo 2
Property 64767 photo 3
Property 64767 photo 4
Property 64767 photo 5
Property 64767 photo 6
Property 64767 photo 7
Property 64767 photo 8
Property 64767 photo 9
Property 64767 photo 10
Property 64767 photo 11
Property 64767 photo 12
Property 64767 photo 13
Property 64767 photo 14
Property 64767 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1977
  • Rok remontu: 2009
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Access
  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod obiektowy 64761
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 65281
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod obiektowy 65453
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 65508
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod obiektowy 65526
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 65572
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod obiektowy 65708
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera