126 000 €
1482 €/m²
Property 65484 photo 1
Property 65484 photo 2
Property 65484 photo 3
Property 65484 photo 4
Property 65484 photo 5
Property 65484 photo 6
Property 65484 photo 7

Details

  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, markiza, ogrzewanie, spiżarnia. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 64237
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod obiektowy 64263
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod obiektowy 64267
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod obiektowy 64272
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod obiektowy 64274
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod obiektowy 64276
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod obiektowy 64420
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 64425
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod obiektowy 64447
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera