72 000 €
2057 €/m²
Property 64770 photo 1
Property 64770 photo 2
Property 64770 photo 3
Property 64770 photo 4
Property 64770 photo 5
Property 64770 photo 6
Property 64770 photo 7
Property 64770 photo 8
Property 64770 photo 9
Property 64770 photo 10
Property 64770 photo 11
Property 64770 photo 12
Property 64770 photo 13
Property 64770 photo 14
Property 64770 photo 15
Property 64770 photo 16

Details

  • Rok budowy: 1977
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Wifi
  • Access
  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na Semi-first floor piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod obiektowy 54730
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 56576
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod obiektowy 58115
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod obiektowy 59305
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod obiektowy 60529
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod obiektowy 60610
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 61969
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 63377
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera