380 000 €
4872 €/m²
Property 64787 photo 1
Property 64787 photo 2
Property 64787 photo 3
Property 64787 photo 4
Property 64787 photo 5
Property 64787 photo 6
Property 64787 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 78 metrów kwadratów na Attyce. Dom 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 3153 €/m²
  • Kod obiektowy 29321
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
530 000 € 4076 €/m²
  • Kod obiektowy 29751
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod obiektowy 30072
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
420 000 € 1721 €/m²
  • Kod obiektowy 30319
  • Metry kw. 244 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
380 000 € 1979 €/m²
  • Kod obiektowy 32747
  • Metry kw. 192 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3040 €/m²
  • Kod obiektowy 35507
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod obiektowy 37262
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 38390
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera