205 000 €
1434 €/m²
Property 64805 photo 1
Property 64805 photo 2
Property 64805 photo 3
Property 64805 photo 4
Property 64805 photo 5
Property 64805 photo 6
Property 64805 photo 7
Property 64805 photo 8
Property 64805 photo 9
Property 64805 photo 10
Property 64805 photo 11
Property 64805 photo 12
Property 64805 photo 13
Property 64805 photo 14
Property 64805 photo 15
Property 64805 photo 16
Property 64805 photo 17
Property 64805 photo 18
Property 64805 photo 19
Property 64805 photo 20
Property 64805 photo 21
Property 64805 photo 22
Property 64805 photo 23
Property 64805 photo 24
Property 64805 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Auctioned real estate

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 143 metrów kwadratów na przedmieściach Salonik. Domek składa się z 0 pięter. Domek ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 1315 €/m²
  • Kod obiektowy 38309
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 38878
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 38879
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 981 €/m²
  • Kod obiektowy 39862
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
210 000 € 1590 €/m²
  • Kod obiektowy 49845
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 1421 €/m²
  • Kod obiektowy 51363
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
220 000 € 1222 €/m²
  • Kod obiektowy 52403
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
185 000 € 1101 €/m²
  • Kod obiektowy 56293
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
195 000 € 1054 €/m²
  • Kod obiektowy 56294
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
198 000 € 1960 €/m²
  • Kod obiektowy 56721
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera