325 000 €
3736 €/m²
Property 64810 photo 1

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 87 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera parking, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod obiektowy 55996
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod obiektowy 57576
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod obiektowy 57577
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod obiektowy 57578
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 2959 €/m²
  • Kod obiektowy 58082
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod obiektowy 58206
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod obiektowy 58273
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod obiektowy 64591
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 4202 €/m²
  • Kod obiektowy 65070
  • Metry kw. 69 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 65292
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera