1 820 000 €
9733 €/m²
Property 64820 photo 1
Property 64820 photo 2
Property 64820 photo 3
Property 64820 photo 4
Property 64820 photo 5
Property 64820 photo 6
Property 64820 photo 7
Property 64820 photo 8
Property 64820 photo 9
Property 64820 photo 10
Property 64820 photo 11
Property 64820 photo 12
Property 64820 photo 13
Property 64820 photo 14
Property 64820 photo 15
Property 64820 photo 16
Property 64820 photo 17
Property 64820 photo 18
Property 64820 photo 19
Property 64820 photo 20

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 187 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod obiektowy 8831
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Kod obiektowy 57072
  • Metry kw. 317 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Kod obiektowy 58379
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod obiektowy 58380
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod obiektowy 58419
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod obiektowy 63861
  • Metry kw. 243 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod obiektowy 64109
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Kod obiektowy 64182
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Kod obiektowy 64246
  • Metry kw. 310 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod obiektowy 64820
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera