240 000 €
6000 €/m²
Property 64821 photo 1
Property 64821 photo 2
Property 64821 photo 3
Property 64821 photo 4
Property 64821 photo 5
Property 64821 photo 6
Property 64821 photo 7
Property 64821 photo 8
Property 64821 photo 9
Property 64821 photo 10
Property 64821 photo 11
Property 64821 photo 12
Property 64821 photo 13
Property 64821 photo 14
Property 64821 photo 15
Property 64821 photo 16
Property 64821 photo 17
Property 64821 photo 18
Property 64821 photo 19

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1985
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles,marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 64835
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod obiektowy 65034
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod obiektowy 65217
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65243
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 65274
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod obiektowy 65364
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod obiektowy 65365
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod obiektowy 65593
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod obiektowy 65778
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod obiektowy 66032
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera