265 000 €
6023 €/m²
Property 66012 photo 1
Property 66012 photo 2
Property 66012 photo 3
Property 66012 photo 4
Property 66012 photo 5
Property 66012 photo 6
Property 66012 photo 7
Property 66012 photo 8
Property 66012 photo 9
Property 66012 photo 10
Property 66012 photo 11
Property 66012 photo 12
Property 66012 photo 13
Property 66012 photo 14
Property 66012 photo 15
Property 66012 photo 16
Property 66012 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: 1
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 60429
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 60443
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 60552
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod obiektowy 60859
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod obiektowy 60915
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 2933 €/m²
  • Kod obiektowy 60916
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 61254
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod obiektowy 61255
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
325 000 € 3494 €/m²
  • Kod obiektowy 61347
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 61483
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera