1 470 000 €
5880 €/m²
Property 64823 photo 1
Property 64823 photo 2
Property 64823 photo 3
Property 64823 photo 4
Property 64823 photo 5
Property 64823 photo 6
Property 64823 photo 7
Property 64823 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 5
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34811
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 7614 €/m²
  • Kod obiektowy 42669
  • Metry kw. 197 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod obiektowy 54752
  • Metry kw. 197 m²
  • Rooms 4
Wyłączny Sprzedaż
1 338 120 € 6862 €/m²
  • Kod obiektowy 64773
  • Metry kw. 195 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64822
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65279
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera