315 000 €
5727 €/m²
Property 64830 photo 1
Property 64830 photo 2
Property 64830 photo 3
Property 64830 photo 4
Property 64830 photo 5
Property 64830 photo 6
Property 64830 photo 7
Property 64830 photo 8
Property 64830 photo 9
Property 64830 photo 10
Property 64830 photo 11
Property 64830 photo 12
Property 64830 photo 13
Property 64830 photo 14
Property 64830 photo 15
Property 64830 photo 16
Property 64830 photo 17

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 630 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod obiektowy 65358
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod obiektowy 64830
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65001
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod obiektowy 66016
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 65765
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod obiektowy 63011
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65252
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 66063
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65306
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera