658 440 €
6041 €/m²
Property 64858 photo 1
Property 64858 photo 2
Property 64858 photo 3
Property 64858 photo 4
Property 64858 photo 5
Property 64858 photo 6
Property 64858 photo 7
Property 64858 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 62 km

Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
599 000 € 4131 €/m²
  • Kod obiektowy 63916
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
920 000 € 8070 €/m²
  • Kod obiektowy 64076
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Wyłączny Sprzedaż
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod obiektowy 64777
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod obiektowy 64857
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod obiektowy 64858
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
949 000 € 2497 €/m²
  • Kod obiektowy 65546
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera