670 000 €
2233 €/m²
Property 65955 photo 1
Property 65955 photo 2
Property 65955 photo 3
Property 65955 photo 4
Property 65955 photo 5
Property 65955 photo 6
Property 65955 photo 7
Property 65955 photo 8
Property 65955 photo 9
Property 65955 photo 10
Property 65955 photo 11
Property 65955 photo 12
Property 65955 photo 13
Property 65955 photo 14
Property 65955 photo 15
Property 65955 photo 16
Property 65955 photo 17
Property 65955 photo 18
Property 65955 photo 19
Property 65955 photo 20
Property 65955 photo 21
Property 65955 photo 22
Property 65955 photo 23
Property 65955 photo 24
Property 65955 photo 25
Property 65955 photo 26
Property 65955 photo 27
Property 65955 photo 28
Property 65955 photo 29

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod obiektowy 47134
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
800 000 € 2787 €/m²
  • Kod obiektowy 49006
  • Metry kw. 287 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod obiektowy 49459
  • Metry kw. 312 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 52962
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 54694
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 54729
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 56208
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod obiektowy 56313
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 180 m

Subskrypcja newslettera