Sprzedaż - Apartament 115 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Voula Ewryali
780 000 €
6783 €/m²
Property 64890 photo 1
Property 64890 photo 2
Property 64890 photo 3
Property 64890 photo 4
Property 64890 photo 5
Property 64890 photo 6
Property 64890 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja